Smarth Sp. z o.o. otrzymała Gazelę Biznesu

Smarth Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu w 21 edycji rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Ranking  organizowany jest  przez Puls Biznesu, dziennik poświęcony zagadnieniom gospodarczym. Smarth Sp z o.o. zajęła 12 miejsce w rankingu dotyczącym województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz 671 miejsce w rankingu ogólnopolskim. 

Smarth została laureatem Diamentów Forbesa 2021

Smarth Sp. z o.o. została laureatem prestiżowego tytułu „Diamenty Forbesa 2021”. Wyróżnienie to jest przyznawane przedsiębiorstwom, które w kolejnych trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.  Ranking „Diamenty Forbesa” powstał na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Tytuł „Diament Forbesa 2021” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.

www.forbes.pl/diamenty

Craft FlexBlue

Nowy produkt w asortymencie Smarth

Smarth stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami mając na celu zaspokajanie rosnącym potrzebom rynku na wysokojakościowe rozwiązania w zakresie wycierania i suszenia dłoni. Kilka dni temu wykonano pierwsze próby użytkowe nowego ręcznika centralnie dozowanego, który wraz z odpowiednim podajnikiem pozwala na dozowanie listków pojedynczo. Smarth opracowała specjalny rodzaj perforacji listków, zapewniający możliwość łatwego ich odrywania, co zapobiega wyciągnięciu znacznej ich ilości w jednym czasie. Ręcznik wykonany jest z wysokiej jakości, chłonnej makulatury w kolorze niebieskim. Produkt ten dostępny będzie wkrótce w asortymencie Smarth.

Aby obejrzeć FILM z próby kliknij tutaj